| Gabrielg29 a întrebat:

Cum scap de plictiseala cand sunt singur?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te apuci de invatat!

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Punind mina pe o carte!

| Ecaterina2016 a răspuns:

Sa iti vezi de viata ta și sa ai grija de mama ta. Dacă te ajuta cu ceva spune-i deschis ce ai pe inima, tatălui tău.

| Happy33 a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu ei. Cu amandoi la un loc. Spune ce simti si nu ii lasa sa te intrerupa pana nu termini. Cea mai buna solutie e sa vb cu ei. Trebuie sa va intelege-ti ca o familaie.

| Happy33 a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu ei. Cu amandoi la un loc. Spune ce simti si nu ii lasa sa te intrerupa pana nu termini. Cea mai buna solutie e sa vb cu ei. Trebuie sa va intelege-ti ca o familie.

| Gabrielg29 explică (pentru Happy33):

Multumesc pentru sfat.

P.S.: Daca nu te deranjeaza ca intreb, cu noua interfata pe care o are site-ul TPU in acest moment mai poti modifica sau sterge o intrebare?

| Divy a răspuns (pentru Gabrielg29):

Găsești în dreapta sus la profilul tău întrebări/răspunsuri selectezi și de acolo poți șterge sau modifica răspunsurile și întrebările

| Auarl a răspuns:

Eu tot am asa ceva si încep sa îmi caut activitate, sa privesc film, sa merg pe afara, mai vine câinele lui verisoara mea si ma mai joc si trece ziua.

| RoberMarius123 a răspuns:

Uita-te la un serial