| alexandra_4619 a întrebat:

Buna happy am un prieten care vera sa impresioneze o fata mai mare decat el cu cativa ani si ei ai place si de el si de inca un baiat si nu stie ce sa faca dau funda pentru cel mai bun raspuns apropo mai e putin si vine si ziua ei pe 21 iulie

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Poate la ziua ei, se vor juca adevarat si provocare.Du-te si tu si da-i provocare s-o sarutehappy sau un pupic.Si sa-i i-a un cadou frumostongue

2 răspunsuri:
| UnuSimplu a răspuns:

O vorba mare sper sa va ajute : Cand un barbat e nehotarat intre doua femei ar trebui sa o aleaga pe a doua... daca o iubea pe prima. cealalta nu ar mai fi existat!happy (la fel si pentru femei)

| Traficantul_8690 a răspuns:

Da mah daca e acolo linga el in aceeasi comna sau sat sau oras sa o invite la un suc sa ii dea flori sa puna poza cu ia la id sh sa ii vorbeasca foarte mult ca ii place de ia ca ar vrea sa fie impreuna ca e cea mai frumoasa din lume ca nnu ar dao p nimic in lume ca ar da orice sa fie cu ia si sa nu se desparta niciodata
atat stiu da sh uh o fundawinking daca mai vrei sa aflii vreo ceva despre fete sa dai add la id turcu_mada