| Lyndsey a întrebat:

Cum va explicati faptul ca familia ne e mereu alaturi?

Răspuns Câştigător
| EvilThoughts a răspuns:

Cred cu tărie că persoanele din interiorul unei familii se iubesc necondiționat și se acceptă așa cum sunt. Familia este prima care ne înconjoară cu dragoste și înțelegere încă din primii ani de viață.
Nu cred că există o explicație care să acopere în totalitate această întrebare. Familia este pur și simplu... totul.

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Explicatia sta in iubire, responsabilitae si solidaritate.Acestea se si educa.

| SabinaQueen a răspuns:

Pentru ca de asta a inventat Dumnezeu familia, c-a sa ne fie alaturi inca de la nastere. Chiar daca asta nu se intampla la toti, indiferent ce s-ar intampla avem alaturi pe cineva.

| albastrica009 a răspuns:

Unele lucruri nu se explica. Legatura e mult prea stransa si constanta ca sa se sfarseasca vreodata.