| Biu_7672 a întrebat:

Cum va intelegeti cu tatii vitregi?

4 răspunsuri:
| 7 a răspuns:

Cele mai urate cuvinte''tata vitreg''straight face

| ℜëßëℓå a răspuns:

Sincer, nu prea bine.

| Biu_7672 explică (pentru ℜëßëℓå):

Un pic mai detaliat?
eu in mare ma inteleg bine cu el, dar are cateva faze cand pur si simplu simt ca ma ia la misto si mi se urca tot sangele la cap... intre el si mama este diferenta de 10ani, dar el este foooarte matur. mama are 35 si el 25. nu asta e problema.
incepe sa faca diferenta intre mine si sora mea buna si cea vitrega iar pe mine ma tot ironizeaza. cateodata nu mai vorbesc de teama sa nu inceapa sa faca iar glume nereusite... cu mama n-am vb.

| ℜëßëℓå a răspuns (pentru Biu_7672):

Pei eu nu ma intelegeam cu FOSTUL tata vitreg, pentru ca ma obliga sa fac ce vrea el, stii el e genul ala de tata autoritar, crede ca toti oamenii sunt perfecti. Dar acum mama a cunoscut pe altcineva, pentru ca cu fostul tata vitreg s-a certat si cu cel nou ma inteleg putin mai bine ca el nu e asa autoritar. Depinde cum e fiecare.