| alejinxique a întrebat:

Cum va intelegeti cu mamele? Dar cu tatii?

7 răspunsuri:
| Landied a răspuns:

Din pacate la mine mama mea ne-a lasat pe mine, pe fratele meu in grija tatalui nostru cand eram mici, deoarece l-a parasit pentru un taran care nu are scoala si meseria lui e acea de a spala trenurilestraight face, chiar nu am inteles de ce(ea zicea ca vrea libertate, dar tatal meu zicea ca, cu copii nu vroia sa stea si nici la munca sa se duca, vroia sa stea doar cu prietenii)si cam asta e motivul, plus ca am mai auzit ca ala o mai si bate si tatal meu nu bea niciodata si nu este violent deloc.Deci tatal meu este totul pentru mine, m-a indrumat cel mai bine si ii datorez totul lui.Cu el ma inteleg cel mai bine.Multumesc si Sarbatori Fercitie alaturi de cei dragi.

| Contrast a răspuns:

Minunat! Mi-am educat mama, ca pe masura ce anii trec peste noi, sa nu ramana in alta epoca...am pus-o la zi cu toate noile curente, mentalitati si schimbari si acum am in mama mea cel mai intelept om si cea mai buna prietena.
Cat despre tata...nu am vorbit de peste 10 ani... a plecat in State in urma cu foarte multi ani si a uitat ca sunt parte din viata lui.

| MiyakoSaki a răspuns:

Eu imi iubesc parinti nu sunt obraznica cu ei suntem ca niste prieteni foarte buni si vorbim foarte deschi uni cu alti

| EsarfaRozZ a răspuns:

Uita-te la una din intrebarile mele si o sa vezi cum ma inteleg cu ei straight face

Ne intelegem bine in general... Dar au unele fixuri care ma deranjeaza straight face

| Beibii_6447 a răspuns:

Ma inteleg bine cu amandoi. Atata timp cat ei nu sunt paranoici si incep sa aiba idei aiurea oh go on Desigur in unele momente ma inteleg mai bine cu mama decat cu tata, dar sunt unele si in care ma inteleg mai bine cu tata big grin

| MyTzZy a răspuns:

Cu mama ma inteleg foarte bine. Imi este ca o sora. Desi trebuie sa recunosc ca ma mai si cert cu ea din cauza ca e prea protectoare. CU tata am ceva probleme dar ne intelegem bine cand vrem si cand puetm[ cam rar dar merge].

| soyaxedy a răspuns:

Imi pare rau pentru tine Daniel.Trist,dar sper sa treci peste asta si sa uiti, e vina ta ca mama ta este o*? ma rog sarbatori fericite all