| Regedesubmunte a întrebat:

Cum vine se pare căsătoria între veri?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, deoarece pot iesii copii, cu handicap fizic si psihic.

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa fie veri mai indepartati, macar gradul 3 si sunt relativ ok, dar pana la urma nu e problema mea ci a lor. laughing

| T0T a răspuns:

Foarte ok.

| aXy99 a răspuns:

Daca nu faceti copiii, de ce nu?

Răspuns utilizator avertizat
| alex495 a răspuns:

Depinde, daca e de la gradul 2 in sus e ok. Adica gen te poti casatori cu verisoara din partea surorii bunicii tale. Insa nu sunt de acord cu incestul ( veri de gradul 1 sau frati sau parinti biologici)

| BotezanDaniel a răspuns:

Buna,mi se pare neobisnuit laughing te intereseaza sa stii daca este moral?

| MorganaM a răspuns:

De la gradul 5 inclusiv, incolo, e ok

| Live4Ride a răspuns:

Nu mi se pare o idee buna mai ales daca sunteti veri buni de gradul 1! e aiurea rau!

| LadyDee89 a răspuns:

Cunosc situatie de 2 veri de gradu1 s-au casatorit si au uun copil handicapat, in scaun cu rotile! saracul copil nu e vinovat de nimic

| BeSmart17 a răspuns:

Verisorii de orice grad nu se pot casatori doar daca au peste 65 de ani..Asa ca daca nu esti vreo batranica.ia-ti adio de la varul/a dragut/a pentru ca nu poti(no ofense)