| xRaffy a întrebat:

Cunosc o fata aici la munca și din ce am văzut pe Facebook, ca ar avea prieten. Merita sa încerc sa o abordez la munca sau pe Facebook? Și mai vine un prieten la mine și zice ca vrea fata asta Facebook ul meu. Dar ea ma are la prieteni? Ce vrea sa însemne asta?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Sau poate vrea doar sa filtreze cu tine sau deloc, unele intre le considera ca au grade mai multe daca au prieten si vorbesc si cu altii. noi ne gandim ca gata stai ca i-o trag dar unele sunt satisfacute doar daca vorbesc pur si simplu cu mai multi deodata, altele de asemenea sunt rele si de musca, nu poti sti.
Sfatul meu este ca daca are pieten sa nu te bagi tu in seama ci sa o lasi pe ea, daca iti da ea ceva de inteles atunci e ok daca nu nu. Eu nu as suporta sa fiu a 5-a roata de la caruta si sa aflu cu stupoare ca aia cu prieten culmea mai vorbeste cu cativa, ca nu ai fi tu singurul!

| xRaffy explică (pentru Simpatic):

Nu am vorbit niciodată cu ea. Din vedere ne știm dar se mai întâmplă să ne aruncam câte o privire și atât. Încerc sa vad ce e cu ea laughing

| Goddessss a răspuns (pentru xRaffy):

Poți sa vorbești cu ea chestii simple si sa iti dai seama din scris dacă are o atracție fata de tine sau nu.
Daca nu are las o.
Easy asf

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca o abordezi la munca, poate patesti si tu cum am patit si eu, tot la munca, m-am trezit ca vine cu prietenul ei, ca mi-l prezinta, si ca imi spune ca e ceva serios intre ei ☺. A fost unul din cele mai aiurite momente dinvviata mea. ☺

| xRaffy explică (pentru cristi202):

M-am gândit și la asta. E aiurea știu. M-am abținut în final ca am aflat ulterior ca are prieten și am văzut poza cu ei doi și își spuneau te iubesc acum 6 zile.

| mgtow a răspuns:

Poate vrea sex cu tine

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimic. Facebook, Instagram, acestea sunt nimicuri.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Abordeaz-o oriunde vrei tu.

| Mosotti a răspuns:

Pai daca vrea FB tau ce inseamna? Ca te place! Baga tare, nu rata, intra in vb cu ea mai repede.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Incercarea moarte n-are.

| Jus7t a răspuns:

Nimeni nu zice nimic despre "ar avea prieten".
Păi dacă are prieten si face asta cu tine înseamnă că are și un caracter infect, o vrei pentru distracție sau nu te deranjează că face asta când are prieten și ar putea să facă asta și după ce se plictisește de tine?

Dacă zice că vrea Facebook ul tău de unde ai ajuns la concluzia că ar putea să te aibă la prieteni?
Dacă ți-l cere ar putea însemna că nu îl fu.cking are.

Oricum, nu știu eu de ce face ce face cu siguranță, vorbește cu ea dacă vrei și vorbește unde vrei, dar îți asumi că s-ar putea să îți rupă capul prietenul ei că o arzi aiurea cu ea de exemplu, nu am de unde unde să știu.
Dacă aveai pretenții nu te interesa așa tipă.

PS. Când am zis mai sus că e infectă mă refeream că e așa doar de îți vrea Facebook ul pentru că e interesată de tine, dacă ți-l cere doar să te întrebe ceva legat de muncă și îl vrea doar așa că sunteți colegi atunci e ok.

| Raimondo99 a răspuns:

Ti-ai dat raspunsul singur de la 'are prieten', ce naiba mai vrei de la ea? si daca vrea si cu tine e clar ce fel de fata este. GG