| OchisoriAlbastrii a întrebat:

Salutare,am o dilema in ceea ce priveste o fata...O cunosc de putin timp.Mai vorbesc cu ea pe facebook, pe afara mai vorbim happy.Am vazut-o de 3-4 ori pe afara, de fiecare data cand ii ziceam buna ea zicea hey si mi se parea ca zambeste.Aseara o intreaba un prieten ce parere are despre mine: la care ea ii zice: e dragut, de treaba. Poate sa insemne asta ca ma place?

3 răspunsuri:
| Meow15 a răspuns:

Nu poţi şti, adică eu cunosc mulţi băieţi drăguţi şi de treabă dar nu îi plac, doar îmi place să îi am ca prieteni şi să stau cu ei. Dar o poţi întreba ca să ştii exact. Dacă zice nu, rămâneţi prieteni. Succes puppy dog eyes.

| badearazvan a răspuns:

Poate nu te place si pe mine daca ma intreaba vreun prieten de o fata si e mai draguta tot asa zic

| PokemonCuSapaliga a răspuns:

Inseamna ca esti prost si nu stii cum sa abordezi o fata.Du-te si iti da laba in beci ca un oligofren si sa speri ca vei gasi o Tinka.Maricica.Mardare cu care sa rupi patul