| Deyne a întrebat:

Curand se apropie ziua surorii mele, împlineşte 28 de ani. Mă tot gandesc ce cadou să îi fac. Mă puteți ajuta cu cateva idei? Mulțumesc! ???? O seară faină tuturor!

2 răspunsuri:
| DavidoffUser a răspuns:

Bratara (personalizata sa nu )+ ciocolata.
Niciodata, oricat de multe bratari ar avea, o femeie nu se satura de accesorii.
Nu stiu ce fel de personalitate e sora ta, nu stiu ce-i place, insa din cate am observat din experientele mele, la femei n-am gresit pana acum cu combinatia asta, dar intotdeuna exista exceptii.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Ideal ar fi sa identifici acel ceva pe care ea si-l doreste(daca tu nu sti, poate altcineva din jurul vostru stie), sau ceva ce nu are si i-ar fi util.Te poti uni si cu mai multe persoane(material, financiar) pentru a-i face o mare bucurie.