| Aly01 a întrebat:

Hei >:
Se apropie ziua prietenei mele și nu prea știu ce cadou sa ii iau ( împlinește 18 ani ) as vrea ceva mai amuzant.
Îmi puteți da câteva idei?
Funda!

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Pai...amuzant...

Un set de cesti de cafea personalizate (cu voi 2 in diverse locuri sau ceva de genul...)
Un set de lenjerie de pat cu voi 2... perna, tot...cu voi 2.
Un ceas micut, il faci un fel de colier (la un ceasornicar sau ceva de genul) si in interior (sub limbile de la ceas o poza cu voi 2) Mi se pare destul de fain, dar sa fie cat de cat finut, nu o imensitate care sa o spanzure pe acea prietena...
Sper ca ai inteles la ce ma refeream.

Acestea sunt ideile mele, sper sa-ti placa! Succes!

| Sociopat a răspuns:

Clasicul vibrator.