| alina58 a întrebat:

Curand va fi ziua mamei mele si chiar nu stiu ce sa ii cumpar cadou. Imi puteti da niste sugestii?

Răspuns Câştigător
| KirigayaKirito a răspuns:

Buna, ai putea sa ii iei o bijuterie cv(un ceas, un colier dragut) sau altceva si sa il pui intr-o cutie cu petale de flori(ciudat dar merge).Sau ai mai putea sa ii faci un meniu cu toate cele(nu trebuie sa stii sa gatesti, dati doar silinta) ori sa cumperi o rama frumoasa sa pui o poza cu ea si cu tine sau cv de genu.Ori cel mai bine fa toate astea sau spune-i pur si simplu:Mami, te iubesc! Asta apreciaza cel mai mult o mama dar nici cadourile nu strica! Pup

19 răspunsuri:
| IoanaIorga a răspuns:

Eu i-am luat o orhidee.

| secretsisecret a răspuns:

Mai intai cati ani ai? si daca esti mai mare ai putea sa ii iei o geanta daca esti copil hmm o felicitare si un buchet de flori! funda?

| diana654 a răspuns:

Cumparai o cutie de bonbane milka in forma de inima si o floare

| alina58 explică (pentru secretsisecret):

18 ani...dar as vrea sa ii iau mai pretios...

| xAllexutsa a răspuns:

I-ai putea face o surpriza! Eu asta planuiesc pentru ziua mamei! Un tort. cu lumanari si sa scrie "La multi ani!" pe tort... Sii un bughet de flori, iar in buchet sa fie o felicitare! Bafta si La multi ani mamei tale! Pupii:*

| Doηηa a răspuns:

O vaza foarte frumoasa pentru flori!winking

| NoNameJunior a răspuns:

O geanta,un pulover,cizme/ghete,o bratara, un lantisor, cercei sau o trusa de cosmetice.
alta idee:cand vine de la servici du-o la un restaurantlove strucklove struck.si da-i un buchet de flori.va fi foarte foarte incantata sunt sigura.dar daca nu ai bani pentru asa ceva, i-ai ce ti-am spus mai sus.La multi ani mamei tale! ceao!

| youmail a răspuns:

E foarte buna ideea cu florile,
daca ai putea sa faci tot efortul sa faci ceva gen curatenie etc prin casa sa simta ca ai ajutat-o cumva sau ceva de manare bun cand va veni acasa sa gasesaca.

Plus poti sa ii aranjezi camera frumos, sa pui niste flori intr-o vaza si sa ii oferi un lantisor, chiar de argint ca se poarta anul acesta.
Nu e chiar scump si scapi pana in 50 de lei poate chiar si mai putin.
La multi ani!

| alina58 explică:

Multumesc foarte mult pentru idei. Raman datoare :*

| Marrutta a răspuns:

Colier ar merge sau cercei

| secretsisecret a răspuns:

Ar fi frumos sa pui intr-o cutie in forma de inima legata cu o fundita si o felicitare deasupra si ine a sa fie un colier si o poza inramata cu tine sa mai pui catifea si petale de flori si langa cutie poti pune un buchet de 3 trandafiri! funda?

| secretsisecret a răspuns (pentru secretsisecret):

Scuze ca m-am tot repetat cu si si la poza sa fi-ti amandoi am uitat sa scriu

| KirigayaKirito a răspuns (pentru secretsisecret):

Buna, frumoasa idee dar pacat ca mai copiat de la inceput cam pana la sf. Oricum BFT si scuze doar ca chiar nu e frumos!

| anutza a răspuns:

Ii poti lua un parfum
o bijuterie
o cana personalizata
o geanta
un portofel
eu sunt la Oriflame daca vrei te pot ajuta

| KirigayaKirito a răspuns (pentru alina58):

Sa ne spui la sf ce ai decis sa iei si cum a fost si daca mama ta o plans sau nu laughing. mamele.asa sunt ele! LA MULTI ANI MAMEI TALE

| alina58 explică (pentru KirigayaKirito):

Am decis sa ii cumpar un bughet de flori, si sa ii fac un tablou, cu o poza in care suntem noi doua. Multumesc foarte mult pentru idei:*

| Adrian4123 a răspuns:

Inventezi un cantec/poezie

| gabytzuku28 a răspuns:

Un vibrator

| alina58 explică (pentru gabytzuku28):

Nu are nevoie, dar daca tu duci lispa pot sa iti ofer tie unul cadou :*