| katy a întrebat:

Curand voi pleca la iubitul meu in Bucuresti si vreau sa ii duc un cadou, ma puteti ajuta cu niste idei? m-am gandit sa-i iau parfumul asta http://www.aoro.ro/......-toilette/ pentru ca stiu ca ii place dar nu stiu in cat timp mi-ar ajunge.

Răspuns Câştigător
| Amylee_1318 a răspuns:

Depinde acum si de gusturile sale. ai putea sa il intrebi ce ii place daca nu stii deja. bine, nu zic sa il intrebi ce vra cadou, dar sa stii ce ii place lui cel mai mult. Desi pun pariu ca cel mai bun cadou esti tuwinking

5 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Il poti cumpara si de la un magazin gen B&B sau un alt magazin de parfumerie...

| katy explică:

Pai e ziua iubitului curand si de asta vreau sa ii iau cadou si in plus chiar daca nue ra ziua lui tot vreau sa-i duc cevahappy.iar referitor la livrare nu stiu in cate zile ajunge la Iasi la asta ma referisem. oricum vreau idei ca pe urma ma gandesc si sa aleg, asa nu prea avea din ce alegehee hee

| claudiea79 a răspuns:

Iubitului tau poti sa ii duci un deodorant adidas sau un stick mennen speed stick.un aftar dupa barbierit este 20 de lei la carrefour i-am luat fratelui meu de ziua lui a fost incintat

Răspuns utilizator avertizat
| Ð0ℓySh a răspuns:

Cand voi primi produsul(produsele) daca depun o comanda acum?
Livrarea prin Cargus. Data estimata pentru livrareJoi 17. 3. 2011
Livrare rapida
Aceste date sunt informative, bazandu-ne pe data de livrare estimata de companiile de transport.
(Asta scrie pe site)
De craciun,eu si sotul ne-am facut cadouri,, asa s-a facut ca ne-am intersectat cu acelasi parfum, cu o diferenta, unul pentru barbati altul pentru femei.

http://www.google.co.uk/......tp?/imgres si http://www.google.co.uk/......tp?/imgres

Poti opta la ceva bratara,lantisor,piercind(daca ''poarta'').
Desigur, daca va cunoasteti de mult timp, poate deja ii cunosti gusturile. Poti sa i te ''bagi sub piele'' punand ceva intrebari ca sa-ti dai seama ce i-ar placea.Cv de genu':este ziua unui verisor,sau ca pleaca-se muta un prieten si vrei sa'i oferi ceva cadou si sa-ti dea svaturi''.
Sotul meu este innebunit dupa masini ferrari, el avand multe masini pe telecomanda, eu i-am luat o periuta de dinti in forma de ferrari...