| Anduuu a întrebat:

In curand iubitul meu va implini 18 ani..si habar n-am ce cadou sa ii fac sad M-am gandit sa ii cumpar o masuta pentru laptop, fiindca sta foarte mult cu laptopul in pat.Si stiu ca atunci cand era mic a avut un ursulet care ii placea mult, era singura jucarie pe care o iubea si nu stie ce s-a intamplat cu el. sad Ma gandeam ca poate...sa ii iau si asta, stiu cum arata daca e sa gasesc unul la fel, dar deh big grin baietii si plusurile laughing. Nu ii place aglomeratia si nici petrecerile...si inca nu stiu daca isi face sau nu majoratul straight face Cert e ca am cautat mult, am mai citit si alte raspunsuri si nu am gasit nicio alta idee.Nu vreau sa ii ofer poze sau lantisoare, ori parfumuri.NU. Vreau sa ii daruiesc ceva practic, care sa ii foloseasca, dar in acelasi timp sa fie dragut. Ce idei imi dati? puppy dog eyes voi ce ati daruit/primit?

Răspuns Câştigător
| AndraVioleta0899 a răspuns:

Buna. Pai ai spus ca vrei sa-i oferi ceva practic... Ai putea sa-i dai o cana cu o poza cu voi doi, sau sa-i cumperi ceva ce isi doreste, ceva despre ce a vorbit in ultima vreme. Daca nu ai nicio idee, uite aici ceva ce te-ar putea ajuta: http://www.ideaplaza.ro/cadouri-pentru-barbati/

| Anduuu explică (pentru AndraVioleta0899):

Nu-mi plac chestiile astea..cana cu o poza cu noi, perna cu o poza cu noi, tricou..bla bla! Eventual o cana cu un mesaj dragut, personalizatathinking chiar am o idee de mesaj big grin Merci mult, o sa ma gandesc la asta :*

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este bine ca tine laptopul in pat.O masuta este indicata.Numai daca il poti dezobisnui de stat in pat. Ursuletul i-a placut cand era mic.Ce te face sa crezi ca isi va pastra acest obicei si la 18 ani? Eu optez pentru masuta.

| Blamely a răspuns:

Când eşti în pană de idei, banii sunt întodeauna bineveniţi.
Sau cel puţin, încearcă să îi dai ceva returnabil.

| Anduuu explică (pentru Blamely):

Ar fi culmea sa-i dau bani..si sa-i zic ceva gen : "La multi ani! Cumpara-ti ceva frumos :* " laughing)

| lorena15 a răspuns:

Cumparai ursuletul dar sa il dai cu parfumul tau ca sa isi aminteasca de tine mereu cand sta langa elwinking

| Anduuu explică (pentru lorena15):

O sa i-l cumpar.dar mai voiam ceva pe langa asta. Oricum, mai gasesc eu ceva :* Mersi