| Vorniceanu_Alexandra_2002 a întrebat:

Hello people! Am si eu o intrebare. in curand voi face o lună de relatie iubitul meu, si nu stiu ce cadou sa ii fac, imi puteti da niste idei va rog?

Răspuns Câştigător
| karmenţelină a răspuns:

Pentru o luna de relatie nu trebuie sa vii cu ceva maret, ci ceva simplu. La 6 luni sau un an nu vei mai avea idei laughing Ii poti cumpara ceva mic ca ciocolata in forma de inimioara sau un cadou amuzant si mic

| Vorniceanu_Alexandra_2002 explică (pentru karmenţelină):

Multumesc scumpo, asa este ❤❤❤

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un pupic!

| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa nu distrugi o relatie prin stres indus, un pupic va fi dejauns, este doar 1 luna... destul de putina vreme si foarte dleicata situatia.

| xZeRo a răspuns:

Un ceas sau un tricou

Răspuns utilizator avertizat