| ANAHsneaman a întrebat:

Daca ai fi o floare care ai fi? de ce?

14 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimi! cred imi e greu sa aleg asa ceva, dar sa iti fac pe plac, as alege sa fiu margaritar, e fin, placut mirositor si toate lumea iubeste aceasta micuta floricica, dar cu un miros imbietor.love strucklove struck

| harciog a răspuns:

Galinaceie pentru ca-mi place sa fac cotcodac.

| negru30 a răspuns:

Trandafir - are multi tepi

| IubesteEa a răspuns:

Trandafirul rosu-pentru ca imi place, insipira iubire si sinceritate, tandrete love struck

| SimonaAdina a răspuns:

Trandafir,pentru ca este cea mai frumoasa floare, si simbolizeaza dragostea si pasiunea...

| IsabelaIssa a răspuns:

Crin- se spune ca e floarea Maicii Domnului happy

| VeronicaLL a răspuns:

Crin - virtute, eleganta

| florin08 a răspuns:

Sunt baiat si baietii nu prea sunt cu floriile dar mie imi plac foarte mult trandafirii.Sunt pasionali.

| lookingforlove a răspuns:

Laleaua...are ceva firav si mistic in ea...ce spui despre tine?happy imi place intrebarea.happy

| fdhgcvnb a răspuns:

Plumeria,de preferat cea galbena, cu degrade spre alb.Pentru ca este speciala pentru mine.

| CupcakkeCaffe a răspuns:

As fi liliac pentru ca miroase foarte frumos si este floarea mea preferata happy

| Bybby14 a răspuns:

TRandafir-pentru ca arata tandrete si iubirelaughing

| sweetgirl09 a răspuns:

Floare de nu ma uita http://gradina.acasa.ro/......a-uita.jpg - sunt foarte frumoase

| Clau20Clau a răspuns:

Ghiocel-pentru ca este un vestitor al primaverii!