| rebe15 a întrebat:

(Daca ar fi fost o categorie ' Socializare ' acolo as fi pus intrebarea.)
Imi place un baiat si avem o groaza de lucruri in comun, el rade la glumele mele, eu la ale lui.Dar este o fata care mie foarte buna prietena si e si ea frumusica dar nu cred ca o place.De fapt nici pe mine nu stiu daca ma place. e cam arogant si cam nebun dar e si foarte amuzant (asa sunt si eu )
In fine, ar trebui sa o las pe prietena mea sa fie singura care il place?

3 răspunsuri:
| AttilaDornIsPower a răspuns:

Nu. ar trebui sa te dai la el in continuare, si sa lasi pe el sa decida. funda?

| faranumexdd a răspuns:

Nu renunta la el ^^. in dragoste si razboi, TOTUL e permiswinking :*.

| Ciocoo a răspuns:

Eu zic sa te pui in locul ei cateva momente... oare ea ar renunta la un baiat pentru tine? Nu prea as crede...mai rar asa prieteni. Sunt de parere ca ar trebui sa il lasi pe el sa aleaga, poate chiar te place pe tine mai mult decat pe ea, si daca ai renunta ambii ati suferi. tongue