| Swetlly122 a întrebat:

Dacă ați avea din nou 17 ani, ce lucruri ați face?

10 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

M-aș angaja, tare bine e sa ai bani tai munciți de tine

| Hammurabi a răspuns:

Nu mulțumesc.
Nu-mi surâde ideea, nici cu mintea de acum, nici cu mintea de atunci. Am avut noroc și am mers pe cărarea corectă și am făcut ce trebuie. A doua oară poate n-aș mai fi atât de norocos.

| sofisis a răspuns:

Sincer, tot ce am facut la 17 ani. M-am distrat super bine in perioadele alea. Nu regret nimic si nu am scapat nimic din ceea ce am vrut sa fac. So...

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nimic în plus, am făcut mereu ce am vrut.

| Yuoia a răspuns:

Daca as avea din nou 17 ani, dar cu mintea de acum... ehei, as sti sa-mi gestionez prioritatile altfel. As calatori mai mult. As vizita mult mai multe galerii de arta si muzee.

| CleanHeart a răspuns:

Nu știu, ținând cont că am 20 tot acolo sunt.

| Paul754880338 a răspuns:

As studia mai mult. Este mult mai usor de asimulat informatiile la varsta aia si tare sunt folositoare mai tarziu. Pacat ca nu putem intelege asta cand suntem tineri.

| Uvox a răspuns:

Cu mintea de acum as corecta multe si sigur nu as mai face aceleași greșeli, as face altele noi poate mai bune.
?

| Kevinn2000 a răspuns:

Aceleași lucruri pe care le-am făcut când aveam 17 ani. Dar dacă aș fii avut 17 ani cu mentalitatea pe care o am acum ( am 20 de ani ), în primul rând, nu aș mai fi pierdut timpul pe laptop, respectiv pe jocuri și aș fi folosit timpul mai util, cred ( nu sunt sigur dacă aș fi reușit ).
M-aș fi apucat de sală de atunci, nu de acum câteva luni, acum eram mai departe.
Și încă câteva lucruri probabil, nu sunt sigur.

| 90210 a răspuns:

As iesi mai mult din casa. As petrece mai mult timp cu prietenele mele pe care abia mai apuc acum sa le vad. Pe scurt...mai sociabila.