| Carlene a întrebat:

Daca ati avea un copil, ce nume i-ati pune? Vreau raspunsuri si nume de fete si de baietihappy

Răspuns Câştigător
| ines a răspuns:

Eu am si baietel si fetita.Baiat Dragos Eduard fetita Sara Ines si imi mai place pentru baiat Samuel

35 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Cand vei ramane insarcinata, iti vei da seama cu usurinta ce nume ti-ar placea pentru copilul tau. In plus, va avea si tatal un cuvant de spus, asa ca veti "negocia". Pe fetele mele le cheama ALEXANDRA TANIA si TEODORA FLAVIA.

cami
| cami a răspuns:

Baiat : Damina, David, Sebastian, Andrei, Mihai.
Fata : Maria, Giulia.

| zorialbi a răspuns:

Pt fata: Maria
Pt baiat:Stefan
Oricum as vrea sa ii dau un nume de Sfant ca sa aiba un Sfant protectorhappy Iar astea sunt numele mele preferate.

| daii a răspuns:

Fatabig grinaiana(ca pe mine), Sara, Maia, Mira, Isik, Samira, Jade, Natalie;
Baiat:Kevin, Andrei, Adi, Alex, Radu, Vlad, Bogdan.

by daiiwinking

| tereza a răspuns:

Anastasia/ Robert

| Ana-Maria94 a răspuns:

Baiatbig grinavid, Sebastian, Mihnea sau Alex
Fata:Irina, Alexia, Ruxandra, Adela.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Nume de fete:Ylona, Isabela, Maya, Adelina ca pe minebig grin
Baietii:Eduard, Antonio

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Ma e pana atunci dar mie imi plac numele acestea:
fata:Bianca
baiatbig grinaniel

Răspuns utilizator avertizat
| ralucaralu a răspuns:

Mai e muuuult pana atunci. Cred ca le-as pune un nume mai rar. Imi plac Eduard si Beatriz.

| arysa a răspuns:

Lavinia, Ramona, Luana
Marius, Razvan, Bogdan

| Bybyloy[:x] a răspuns:

Daca ar fi fata :Larisa, daca ar fi baiat:Lucian sau Tudor!

| anda1313 a răspuns:

Pentru fetite: Flavia, Natalia, Andra, Anda
Pentru baietei: Oliver, Cosmin, Marius

| alina_1192 a răspuns:

Fata: Julieta
Baiat: Gabriel

| Alexxa10 a răspuns:

Bogadan, Sergiu, Dragos, Marius, Silviu, Razvan, Darius...Amalia, Ruxandra, Sara, Sorina, Analy, Ranya

| Klara a răspuns:

Sofia - Natalia, Eva - Maria (pentru fata...am multe ideilaughing )
Andrei, Robert, David ...combinate intre elelaughing

| Carlene explică:

Eu sunt pusa in situatia de a fi nasa(inca nu mama) Din tot ce ati scris aici cred ca ii voi pune numele: Anastasia Elena.si in kaz ca voi fi nasa de baiat : Radu Stefan happy
mersi pentru sugestii happy

| sorin a răspuns:

Daca e fata:Andreea, Rebecca, Adriana
Daca e baiat:Adrian, Cristi

| eek a răspuns:

Fata: emma
baiat: bogdan

| Seline a răspuns:

Fata: Amelia, Aida, Eva, Miranda, Monica.
Baiat: Sebastian, Felix

| naty_3185 a răspuns:

Fete: elena, maria, felicia, julieta, ioana, monica, mihaela, natalia, maya, paula, eliza, yolanda, anca, nicoleta, steliana, silvia si pentru baieti:andrei, mihai, silviu, paul, gabriel, cristi, antonio, bogdan sebastian, ionut, etc!

| Deea dYdY a răspuns:

Pt baieti:Edward, Alex, Seby
Pt. fetite:Adreea(deea), Sophy,
Sper ca ti-am fost de folos, mii de pupici de ciocolata pentru tine!

| vip 2010 a răspuns:

Fate :maya, alexia, maria,
baieti; liviu. bogdan. andrey. mario. grabriel

| CarLa_7372 a răspuns:

Fata : Daria
Baiat: Carlos:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexandra; Maria;-Daniel; Andrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru fete:Isabella
Pentru baieti:Edward

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eva si Vladimir

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! nu am copii dar am 2 prenume, pentru baiat : Laurentiu iar pentru fata : Roberta... eu una ador numele acestea poate va ajutahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am baietel si-l cheama Alexandru, aca as avea fetita i-as pune numele Andreea.