| TesTing a întrebat:

Cum sa ii spun la o fata ca o plac.

puppy dog eyes.

Sunt timid

7 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Scrie-i o scrisoare in care spui tot ce simti pentru ea. big grin

| neutrino a răspuns:

Si daca ii vei spune, atunci fata iti va sari de gat? De spus, ii poti spune la fel cum ne-ai spus si noua, numai ca trebuie sa-i spui direct, nu prin calculator sau telefon.

| Jakoban a răspuns:

Pur si simplu iti ei inima in dinti si intri in discutie cu ea dupa totul vine de la sine...

| hhhapciuuu a răspuns:

Prntr-o poezie, dulce, in care ii zici ca,, tu esti lumea mea,,, daca nu te pricepi la asta, cumpara-i un ursulet happy

| Claudiiiaa a răspuns:

Da-i o scrisoare ft frumoasa de dragoste, o sa o impresionezi happy

| Angelina0101 a răspuns:

Cum s'ar spune... ia'ti inima in dinti si fa'o! Cit nu e prea tirziu inca!

| Alexandralove12 a răspuns:

Daca o iubesti cu adevarat va fi usor... daca vrei spune-i asta:,,Uite,vreau sa stiu daca am sansa cu tine,, si daca zice ca DA ii spui asa:,, si ai vrea sa mi-o acorzi acum?,, si daca zice DA asta a fost. DACA ZICE CA NU VEI AVEA O SANSA CU EA II SPUNE:,, Aaa ok vroiam sa stiu daca mai imi fac sperante degeaba,, Sper ca te-am ajutatsad