| anonim_4396 a întrebat:

Daca eu si iubitul meu ne-am angajat amandoi la primul job impreuna pe programare, iar el este mai laudat decat mine, iar eu sunt putin geloasa cu toate ca ar trebuie sa ma bucur pentru el si ma bucur. Credeti ca e normal sa ma oftic putin sau trebuie sa fiu doar bucuroasa?

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Mi se pare destul de aiurea, sincer. Eu sunt la facultate cu iubitul meu si m-am bucurat de reusitele lui intotdeauna.

| VoidEternal a răspuns:

Cam aiurea un pic. Daca te deranjează, work harder.

| Gândesclarece a răspuns:

Nu e normal. Înseamnă că nu i apreciezi adevărată valoare. Încearcă sa vezi de unde vine gândul asta și poate vei schimba ceva.