| biu_9628 a întrebat:

Daca iubesc pe cineva credeti ca ar trebui sa ii dau drumul?(sa il eliberez) pentru ca eu nu prea sunt de acord...

Răspuns Câştigător
| Mally5055 a răspuns:

Stii ca se spune ca " daca iubesti cu adevarat, elibereaza! " happy cam asa e si aici. Daca tu crezi ca ei/lui ii va fi mai bine fara tine, asta ar trebui sa faci. eu una asa as face. pentru ca din moment ce tin enorm la presoana respectiva as pune binele lui inaintea mea happy Funda big grin? Bafta big hug
Ceao :*

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Daca il iubesti cum vine nu prea sunt de acord?

| kokkaina a răspuns:

Nu,dar daca ti-o cere fa-o!