| AlecsLexx a întrebat:

Am o viata de telenovela. Vi se pare normal? Deci: Iubesc o fata care ma iubeste, dar sta cu altul care nu are nimic in plus fata de mine si pe care nu-l iubeste la fel de mult ca pe mine. Dar sta cu el pentru ca parintii ei nu sunt intr-u-tot-ul de acord cu relatia noastra. De aici suferim amandoi. Voi ce credeti ca ar trebui sa facem? Eu, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| TweetyBebe a răspuns:

@drogatuuxxs si eu am parinti foarte complicati dar ce conteaza dragule? Daca o iubesti faci tot posibilul sa o ai langa tine. Am vazut ca ai zis ca ti-a spus ca te iubeste, dar ti-a dovedit cumva, cu ceva? Sau te imbeti singur cu apa rece, chiar m-as dori sa stiu ca esti ok dar trebuie sa iti deschizi ochii.

11 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Si tu crezi asta? happy dumnezeule mare.

| shtephie a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat te va alege pe tine!

| Jack a răspuns:

Tu esti cam prostut asa de felul tauhappy deci te iubeste dar sta cu ala? dar ala nu are nimic ce nu ai tu tongue aia crezi tuwinking! daca ii pana acolo? dc nu renunta la ala si se vede cu tine pe ascuns? Scz da tu cam musti usor vrajelilewinking! Si in plus tu nu o iubestiwinkingea nu te iubestewinking maxim esti indragpstit de ea si ea te place nimic mai multwinking! Mama imi spunea o vorba happy ori ii alba ori e neagrahappy si eu mereu ii explicam ca nu ca de fapt asa si asa (deci varianta "e gri " ) si imi spunea asa ceva nu prea estewinking! Concluzie happy tie iti place de ea happy dar ea e cu altulhappy ii place si de tine si iti mai arunca ceva vrajeliwinking! spune-i sa renunte la ala daca tot te "iubeste" si sa va vedeti pe ascunshappy!

| KySyB3B3 a răspuns:

Ea:sa isi infrunte parinti si sa spune ca nu pe el il iubejte.ca pe u te iubejte si u ai aceleasi sentimente pentru ea
Tu:sa te duci sa vorbesti cu parinti ei, sa ii spui ca o iubesti, si ca ea sta cu acel baiat dar te iubeste pe u.
Amn2:Sa fiti impreuna daca va iubiti
Eu va zic:SuCcEslove struck

| HahahaAb a răspuns:

E prea d telenovela...frate,daca te iubeste, atunci ar trebui sa stai linistit. Orkm o sa faca fata 18, daca nu ii are deja, sh o sa poata s faca ce vrea ea...asa ca CALM DOWN si n'ai dc s fi gelos

| TweetyBebe a răspuns:

Pai sta cu el numai pentru ca vor ai ei? E aiurea, daca te iubeste sa il lase macar pe celalalt. Incercati sa le dem parintilor ca va iubiti, tu incearca sa vb cu ei, sa le dem ca ai grija de ea, ca iti pasa de ea si ca nu vrei sa iti bati joc de ea happy

| AlecsLexx explică:

Draga ema: ea mi-a zis ca ma iubeste

| AlecsLexx explică:

Draga kysyb3b3, tweetybebe: nu-i cunoasteti pe parintii ei si nici nu vreti

| ema_9499 a răspuns:

Pai cum poti spune ca te iubeste acea fata daca sta cu altul sdar nu-l iubeste ca, cum te iubeste pe tine:ori este ea confuza nu stie pe cine sa aleaga, ori traiesti doar tu cu ideea ca ea te iubeste dar in realitate nu e chiar asa. Daca stii ca nu ai sanse cu ea mai bine uito! Fete mai sunt!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca fata asta il place pe cel cu care sta. Daca parintii ei nu sunt de acord cu voi ok, asta e o treaba. Dar nu inteleg de ce ea sta cu altul. Pentru ca asa vor parintii ei? E legata de baiatul ala?
Parintii ei nu va vor impreuna, dar ea nu rezista, nu poate sa nu mai stea cu nimeni? Orice problema are solutii si nu cred ca parintii ei nu ar putea fi convinsi ca o meriti pe fata.

| lulu_8667 a răspuns:

Nu prietenii decid viitorul tau ci tu. daca va iubiti nu trebuie sa atrageti atentia la ceea ce spun prietenii vostri...e relatia voastra, daca va iubiti de ce sa va despartiti dintr/o cauza prostiasca.parerea mea...