| Aldutssss31 a întrebat:

Dacă iubitul vostru nu ar fi de acord să faceti videochat iar voi ati vrea asta, ati face asta fără să stie? El spune ca nu vrea să fac asta pentru că este gelos dar eu cred ca adevăratul motiv este că ii place sa castige mai mult ca mine si nu ar vrea să am mai mulți bani decât el pentru ca s-ar simti inferior.Momentan unde lucrez nu am un salariu bun, banii se duc extrem de repede si nu mai raman cu nimic de la o luna la alta, ba chiar raman cu datorii.Il iubesc si nu as vrea sa fac ceva impotriva lui, dar m-am săturat să n-am aproape niciodată bani, după ce mănânc si plătesc datoriile abia mai raman cateva sute de lei care nu stiu cum se le împart sa ajunga si pentru câteva iesiri, pentru niște haine, pentru doctor(am niște probleme de sanatate).

31 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns (pentru FantasyBoy):

Foarte bine ai zis, mi se pare videochat o treaba f bune, se castiga de multe ori mult mai mult decat la un alt job.
Sa faca si sa profite daca are cu ce, sa nu fie fraiera.
Iar prostul ala sa se duca tare la dracu, sa-si vada de viata lui, nu m-ar comanda pe mine parteneru sau partenera.

Nu trebuie sa discute nimic cu ala.
Ii convine bine, nu ii convine, pa pa.
Atat timp cat acasa sunt f ok cu el, ce il intereseaza?