| Tbx69 a întrebat:

Fetlor va place cand iubitul vostru e mult prea gelos?

Răspuns Câştigător
| OANA1234oana a răspuns:

Nu mi-ar placea ca iubitul meu sa fie gelos in primul rand pentru ca ar trebui sa aiba incredere in mine si in al doilea rand deoarece ar trebui sa stie ca doar la el tin! Aceasta e doar parerea mea...

3 răspunsuri:
| Alllllexandra a răspuns:

Da,e adorabil!laughing

| Peaches a răspuns:

Dragostea implica incredere in partener. Gelozia nemotivata duce la moartea dragostei. Iar cea motivata arata ca dragostea deja a murit.

~Roxetta

| eli22 a răspuns:

Fara motiv, nu, nu imi place! Gelozia multa nu e buna, distruge.