| anonim_4396 a întrebat:

N-am reușit niciodată și recunosc că nu cunosc nici foarte multe detalii, cum de unii bărbați plătesc bani mulți pentru a vedea pe un monitor/ecran o tipă sau mai multe arătându-și zonele intime?
În caz că nu v-ați da seama mă refer la videochat.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
17 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru obsedatii de masturbare, este un alt mod de a-si satisface madularul din pantaloni.
Pentru un om normal la cap si trup, satisfactia sexuala reala, este mai sanatoasa si preferabila.

| corbulalbrosu a răspuns:

HotshotV a răspuns:
'' Este natura umana. Fetele sunt dispuse sa arate ceea ce baieti vor sa vada.''
Perfect adevarat. Si ar fi de completat :
Este natura umana si urmatorul aspect : Barbatii sunt dispusi sa deschida portofelul/contul pentru a plati fara ezitare suma care le este ceruta/solicita pentru a vedea exact ceea ce-si doresc. Si acest aspect se perpetueaza din preistorie/antichitate si a ajuns sa culmineze... in zile actuale. big grin

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Devianță sexuală, înlocuiesc viața reală cu fantasmele.

| Drimmero a răspuns:

Corect, de ce ai fi fraier sa dai bani grei pe asa ceva cand altele ofera pe gratis.

| Anonimboy17year a răspuns (pentru Drimmero):

Vreau si eu una care ofera gratis, daca tu gasesti asa ceva eu ma mut la teologie.

| relian a răspuns (pentru Anonimboy17year):

Vrei si tu gratis ce anume? Sa vezi gratis o femeie dezbracata? Vino in america,aiaci vezi gratis,deci doara vezi,daca vrei sa pipai platesti, nu mult dar platesti, dar de vazut vezi moca, stai la masa bei o bere si fetele misuna pe linga tine laughing goale unele doara cu chiloti, vrei sa o pipai peste tot platesti 20$,vrei mai mult,aia nu mai stiu, nici nu am intrebat, nici nu am fost sa fac altceva, am fost o singura data sa vad cum este, vazusem numai in filme.

| Anonimboy17year a răspuns (pentru relian):

E bine de stiut

| relian a răspuns:

Barbatii care platesc o femeie online sa o vada dezbracata,au ceva probleme,nu satiu exact de care,de comunicare,psihice sau psihologice,chestii de genul asta,deci au probleme la cap.
Putini sunt sau foarte putini care sa fie sanatosi si sa faca asta. Daca esti ok,te duci si vezi o femeie fata in fata,fara sa te coste mai nimic,bine ca nu o atingi,daca vrei sa o si atingi atunci dai ceva banuti.
Unia spun,din raspunsi zic,fac alea bani balamuc,nu-i chiar asa,nu fac bani balamuc,poate au facut odata,acum slabut, daca observi fetitele astea dezbracate au invatat tot netu, unde mergi si pe Facebook si peste tot gasesti femeigenul asta.
In RO inca nu sunt cluburi unde poti vedea o femeie si moca laughing dar o sa vina si acolo vremea.
Pe mine mau abordat femei din RO hai sa o vad dezbracata, dar sa dau bani laughing
Am spus femei dezbracate vad moca cate vreau, de care vreau, tinere 22-pana in 30 de ani, dezbracate, iar daca dau si un 20$ se urca aia pe mine,o pipai peste tot laughing
Acum poate o sa intrebi de ce uni barbati platesc chiar si la club femei sa le vada,sa le pipaie mai exact.
Eu de exemplu am fost ca eram curios,in RO nu vazusem,doara in filme si am zis hai sa vedem real laughing apoi stii cum zic unia? Fac pentru ca nu am facut cand eram mic laughing asa si eu nu am avut acasa la mama asa ca am zis sa vaz cum este.
Mai sunt uni barbatii care merg la club sa bea ceva,asa cu un amic,cu un prieten, si se duc la cluburi de astea care au fetite ce se fatie pe acolo, astia o fac asa sa se mai destinda, cel putin asa mi-au zis unia ce i-am intrebat, sa mai vada si alta femeie decat pe nevastasa, asa pentru atmosfera.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

înainte de ecran a fost telefonul iar inainte telefon au existat carti si reviste, inaine de reviste si carti au fost statulile grecilor sau a romanilor,,,, desenele in peșteri si povestile vocale,, Este natura umana. Fetele sunt dispuse sa arate ceea ce baieti vor sa vada.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Interesant răspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu de asta platesc barbatii aia multi bani. Sau mai bine zis nu numai de asta.
Videochat-ul iti ofera companie feminina. O conexiune cu o tipa cu care poti vorbi, i te poti confesa, poate fi psihologul, prietena, sfatuitoarea, iubita si amanta ta. Accentul cade pe partea psihologica, nu pe cea fizica.
Bine, asta se intampla in cazul studiourilor cat de cat mai rasarite. Daca te referi la o tipa cu 4 clase care se filmeaza pe canapeaua de la ea de acasa nu va fi nicio conversatie despre inteligenta artificiala, va fi doar masturbare.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai așa mai bine plătești o psiholoaga sau îți faci o prietena, decât să dai bani la una care face videochat. Care mai mult că sigur nu se pricepe așa bine ca celelalte.
Singura modalitate care o înțeleg ar fi sa plătești așa ceva numai dacă tipa e din alta tara, e imposibil sa te întâlnești cu ea sau el deja într-o relatie, sau are, are ceva special, pentru că nu cred că vreuna prințesa Angliei de să valoreze atât de mult o conversație cu ea. Majoritatea care fac videochat sunt femei normale, nu au vreun status sau au descoperit ele vreun mare secret. Plus o combinație de inabti/bătrâni ce nu se pot controla, depresivi toate rupturile societății care au o privire de violatori când vorbesc cu vreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aia cred ca au ajuns atat de departe cu masturbarea incat o considera viata sexuala
E o disperare sau resemnare
Am o banuiala ca multi sunt barbati insurati care nu au stiut sa mentina activitatea cu sotia

| Paul754880338 a răspuns:

Iluzia puterii sau puterea iluziei. Se instaleaza si stand in fata monitorului si devine cronic pe masura ce timpul petrecut acolo este mai mare. Consumatorii acestei iluzii incearca si cred ca au reusit sa anihileze niste frustrari. In partea cealallta se afla oportunistele care stiu sa creeze, sa intretina si sa speculeze aceasta iluzie. Si gata!

| TLF92 a răspuns:

Alea fac mii de euro pe luna din asa ceva, crezi ca le intereseaza pe ele in mod special ca le vad aia toate partile intime pana si kakatul din cur pe romaneste! oricum alea nu vor mai fi adusa cu picioarele pe pamant niciodata e o meserie misto pentru ele

| Musca88 a răspuns:

Cum sa dai bani pe videochat cand pornu e gratis rolling on the floor)))

| ColaDeCashmir a răspuns:

Obsedati de masturbatoriu