| aniiledha a întrebat:

Daca jura cineva pe persoana iubita ca nu a inselat-o, poate fii adevarat sau jura stramb doar ca sa nu o piardastraight face?

plz astept raspunsurile voastre, si fara raspunsuri rele va rogcrying.

dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

La intrebare raspund cu o intrebare. Tie ce conteaza? Adevarul sau ca pe tine te iubeste si nu vrea sa te piarda? Daca ar minti l-ai alunga? Chiar de il iubesti? Nu cred ca vreodata o sa gasesti un om perfect.Asa ceva nu exista. Dar exista altceva. Exista iubirea care iarta daca e adevarata si nu iarta nimic daca e superficiala.

| clauss a răspuns:

Eu unul sunt sincer si daca as jura, o fac numai cand sunt nevinovat, dar acum depinde de caracterul fiecaruia

| Catiii a răspuns:

Tiai dat seama cum se poarta nu? adica tu crezi ca tea inselat? cum se comporta? la fel ca inainte, atunci cand ai inceput relatia?

poate ca te iubeste foarte mult si nu vrea nici odata sa renunte la tine
sau daca el de obicei se tine de cuvant iti spun sa il crezi

dar daca in ultimele zile, saptamani sa purtat ciudat sau s-a racit fata de tine atunci cred ca trebuie sa dai de banuit

(scuze daca nu vb despre tine ci despre o prietena ca a patit aceasta chestie dar nu mi-am dat seama prea binehappy )

sper ca ti-am fost de ajutor

oricum.bafta!:*

| Buggy a răspuns:

Se poate si stramb si drept.Depinde de intonatie. Sper ca te-am ajutat.Byee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna blondish sunt dany si am 15 ani sunt fata. la fel sunt si eu iubitul meu imi spune ca el chiar daca se duce la altele tot la mine se intoarce si jura pe mine ca nu m-ar lasa pentru nici o fata... si in legatura cu intrebarea ta... uh sti cel mai bine daca te iubeste si jura pe tine nu are cum sa jure stramb pentru ca ii va fi frica sa nu te piarda daca uh sti ca te iubeste credel nu sar jura fals pe tine daca te-ar iubi zau