| klau27 a întrebat:

Daca moneda nationala ar fi "fericirea", cat de bogat ai fi ?

Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Poti avea un banut de fericire, sau sute, mii -tot bogat esti! Ce-as face cu ei? I-as preschimba in euro-fericire sa fiu sigura ca nu se devalorizeaza!

13 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

As fi cel mai bogat om din Romania. O doamne fericirea! Cati au parte de ea?

| Razvan a răspuns:

As fi saraca lipitalaughingNu sunt fericita, sunt doar multumita

| Leea1234 a răspuns:

Pai cred ca la ora actuala, am mai multi bani, decat fericire...asa ca,,, cu siguranta as fi mai saraca, ca acum!

| Encore a răspuns:

Hmmmm, cred ca as trai de pe o zi pe alta laughing)

| papatukjatlekjulk a răspuns:

As fi saraca lipita... putine lucruri ma fac cu adevarat fericita pe lumea asta...lucruri care stiu ca sunt imposibile...traiesc hranindu-ma cu iluzii...

| adika a răspuns:

Daca urmezi ce scrie aici:
http://www.exposhop.ro/....../index.cgi

ai fi super bogat!

| ciumpalaku a răspuns:

Fericirea este pretutindenea, dar si nefericirea asemenea.
Daca s-ar cladi casa fericirii, cea mai mare incapere ar fi sala de asteptare.

| Paris a răspuns:

Hmmmmm, cat sa imi cumpar cate un q7 pe zi big grin

| Liada a răspuns:

As fi cea mai bogata...si as da la toti din bogatiile mele...sa simta cel putin o parte din ceea ce sint eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Waaaiii`iaaai:Xlove struck:X. Umpic mai bogata ca Becali`!laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ciumpalaku, de ce esti pesimist?
Nu cred ca ar conta cati "banuti fericire" ai avea, daca ai motive, esti fericit si atat, nu te mai intereseaza superlativele.

| Lale_2033 a răspuns:

As fi la fel de saraca cum sunt acum sad

| 2cute a răspuns:

Interesanta intrebarea love struck

Pai cred ca as fi foartee bogata love struck

Pt ca, chiar sunt fericta love struck