| FlorinJj a întrebat:

Daca simt atractie fizica puternica fata de o fata, si ea trebuie sa simta acelasi sentiment in mare parte?

Răspuns Câştigător
| doctorAnswer a răspuns:

Bună, Florin!
În unele cazuri sentimentele nu sunt reciproci.
Dacă tu ești atras de o persoană nu înseamnă că și ea simte la fel.

2 răspunsuri:
| MateiT a răspuns:

Hahahaa
Nu-i asa ca toti ne dorim asta?
Vrem sa fie un fel de regula universala nescrisa, eventual venita de la Dumnezeu, care spune ca ea se sime la fel de atrasa de noi
Din pacate cateodata nu suntem pe gustul ei
Dar cui ii pasa? adica de ce iti pasa? nu iti bate capul daca nu e atrasa. Nu latra la copacul gresit, cum spune vorba : )

| FlorinJj explică (pentru MateiT):

Foarte bun raspunsulwinking