| ciulia a întrebat:

Daca sora lu o matusa de-a mea s-a casatorit cu fratele unui prieten atunci ce neam sunt cu el?

6 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Unchi?

| ingerasmotat a răspuns:

Dar daca tie iti place de prietenul tau, poti avea o relatie impreuna deoarece tu cu el nu sunteti rude apropiate matusa ta e cu fratesu... da-mi te rog un vot si mie aici http://econcurs.com/concurent-florin.html multumesc anticipat

| CandyTetris a răspuns:

Sora matusii tale iti e la randul e matusa.Sotul matusii tale iti e unchi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti este unchi baiatu' ala. Ce e asa complicat?

| Florin6326 a răspuns:

E unchiul tau

| Motănel69 a răspuns:

Neam prost.