| calynutz a întrebat:

Daca sunt certat cu doi prieteni si am decis sa ma impac doar cu unul, dar acel prieten mai spus ca daca nu il iert si pe celalat nici persoana pe care am iertato nu imi va fi prieten. (Da cam uncurcata situatie)

funda

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De ce zici? Ofera-le dreptul la replica la amandoi? Exerseaza-ti corectitudinea. Pusi fata in fata vei vedea care minte si de cewinking

| Gizăz a răspuns:

Mă aşteptam să pună o femeie întrebări de genul ăsta. laughing

| buburuzul a răspuns:

1. cei 2 sunt mai buni prieteni intre ei decat cu tine
2. ori umblati toti 3 si sunteti prieteni toti 3 ori doar ei 2
3. e alegerea ta daca vrei sa fi prieten cu amandoi sau cu niciunul
4.parerea mea e ca ei nici macar nu te considera prietenul lor, sunt prieteni intre ei si probabil tu esti un fel de "amic comun" al celor 2. Fa-ti alti prieteni mai mari si mai tari decat ei si vor veni dupa tine sa se imprieteneasca iar