| Costiin a întrebat:

Ce cadou credeți că as putea sa-i fac unei fete cu care ma cunoscusem de curând si m-am certat mai demult.
As vrea sa ma impac cu ea, ca prieteni.
P.S:Are o situatie financiara foarte buna... Deci nu vreau sa-i iau ceva valoros si sa-i placa.

2 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Nu conteaza valoarea cadoului ci gestul si simbolul sau. Ai grija sa nu fie interpretat gresit. Pentru inceput, un buchet de flori frumos aranjat la florarie, e bun. Daca il accepta, poti continua.

| BlueIrINA a răspuns:

Buchet de flori sau parfum(la inceput) sau din nou poti sa ii iei un lantisor si sa il pui tu la gat, astfel incat sa aveti contact