| MetallTeodora1999 a întrebat:

Sunt fata..cum as putea sa ma impac cu cel mai bun prieten al meu? ne-am certat deoarece s-a bagat o fata dar stiu ca inca tine la mine(nu suntem impreuna doar prieteni)

4 răspunsuri:
| BeckhamRZM a răspuns:

Nu te merită, nu trebuie să stai după el. El se va întoarce singur, dacă i-ai fost prietenă adevărată clar se va întoarce. Dacă l-ai supărat și a fost ceva chiar foarte serios, asta-i treaba!

| MetallTeodora1999 explică (pentru BeckhamRZM):

Asta e faza ca s-a suparat degeaba ca fata aia eu zis chestii despre mine care nu erau adevarate si mersi laughing

| RapBim a răspuns:

Cereti iertare chiar daca stii ca nu ai facut nimic.

| MetallTeodora1999 explică (pentru RapBim):

Mi-e cam rusine laughing)) adica eu is mai timida