| anonim_4396 a întrebat:

Daca un băiat major de 19 ani vorbește cu o fata minora de 14 pe Instagram dar ea pe Instagram l-a blocat fara motiv și el îi a dat poza cu el de când era mic și cu el de acum fiind mare daca ea îl dă la poliție poate sa ii facă ceva?
Mentionez că băiatul a vorbit cu ea cel mai frumos posibil nu a înjurat-o relații sexuale nu au întreținut
Doar au vb și atât

5 răspunsuri:
| mi25 a răspuns:

Tu chiar nu ai ce face? Daca ii tot scrii te poate reclama pentru hartuire - nu hartuire sexuala, daca nu ai venit in vorbire cu probleme de acest fel.

| anonim_4396 explică (pentru mi25):

Nu ii am mai scris o las in pace am lăsat-o în pace

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

El și a mai făcut un cont și îi a spus de ce ea a făcut asa dar l-a blocat și de pe contul ăla
A mai fost odată blocat și a făcut un cont și a spus că își cere scuze că a făcut asta dar credea că o să îi facă ceva rău pentru că ea îi a mai spus lui că a fost violată și poliția nu o ia in seamă părinții ei nu sunt acasă sunt plecați în altă țară
Și el a ajutat-o și pe ea sa treacă peste
Și ăla o tot deranja
Ea vroia sa se și omoare
Mi a arătat pozele cu ăla când îi scria
Eu am vrut sa o ajut sa treacă peste și m-am îndrăgostit dar ajuți și primești pe -

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi a spus că a vb cu poliția dar ei îi au spus că se gândește daca mai vine la ea ăla a zis că dacă nu se duce la un loc să se vadă cu el
O va viola și pe sora ei care sta cu bunica ei
Ea e adoptată de părinți
Și îi aveau acasă doar pe verișorul ei și mătușa și unchiul eu ii am spus sa insiste sa sune la poliție și să spună
Îi am spus sa se duca și la mătușa ei acasă să stea Acolo
Ăla a venit la ea acasă și a violato un prieten l-a ajutat sa o facă a fost reținut de către polițiști ca bunica ei l-a băgat dar a spus că mama lui l-a scos mi-a dat poza cu mesajele am văzut
Și îi spunea să se întâlnească cu el la ora 5 după la 4:30 dar ziua îi am spus sa nu se ducă și dacă se duce sa sune poliția să stea pe fir cu ei dar poliția a zis că și așa le face probleme că mai avut probleme cu colegii in școală
Ce poliție mai avem și noi da.
Orice ai fii făcut ești cetățean român și european și ai dreptul și trebuie să fii protejat
Și ăla are 27 de ani 27 cu 14 doamne.
Și a apărut unul de 19 sa o repare pe fata și după drept mulțumire a primit Block
Și ne dădeam și inimioare chiar ne iubeam
Eu nici nu as vrea niciodată să îi fac ce îi a făcut ăla
Sper sa îl închida poliția
Daca ăla făcea așa ceva pe timpul când era miliția cred că era și bătut

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Și când la 4:30 nu s-a dus la locul unde vroia ăla
A început să o înjure și a zis că o lasă de data asta daca ăla a prins-o și îi a făcut ceva rău?((