| FireCrome a întrebat:

Daca un japonez se vede cu o romanca, copilul lor va arata cu un japonez sau cu un roman?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va arata ca si un Asian normal, adica ochii un pic mai "asiatici", si freza un pic mai deosebita.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca doar se vede nu va arata cu niciunul. Doar daca fac sex va avea de la amandoi cate ceva.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cine are genele mai puternice!

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Probabil undeva "intre".

| Harley18 a răspuns:

Depinde care gene sunt mai 'puternice' daca va fi baiat va semana mai mult cu mama iar daca va fi fata va semana mai mult cu tata.
Bafta!

| KenNine a răspuns:

Normal va arata de cine arr genele puternice. Poate face o rasa noua pe pamant hahahaha.