| TheNameILoveIt a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care umbla nesupravegheate pe strazii? Sau care vin machiate si rujate la scoala?

Răspuns Câştigător
| MissPrinces a răspuns:

Fetele acelea= lipsa de educatie!

3 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Prima categorie: fete cu sânge-n plă, mai ales dacă sunt în stare să-i dea un pumn în gât cui se ia de ele.

A doua categorie: curve

| Indestructible a răspuns:

Nu înțeleg. Cum adică fete care umblă „nesupravegheate pe străzi"? Adică fără niciun însoțitor, nu? Păi ce e rău în asta? Trebuie să fie lângă fiecare fată un mușchiulos, atunci când vrea să se plimbe? Eu mă plimb aproape tot timpul singură și sunt încă vie. Iar despre fetele care vin machiate la școală, nu am o părere concretă. Puțin îmi pasă de ele, iar lor puțin le pasă de școală și tot ce vor este atenția cocalarilor.

| TheNameILoveIt explică (pentru Indestructible):

Nu era vorba nesupravegheate aidica sa faca ele ce le taie capul, ca stiu si eu umble singura dar ma refer la ale care fac cele taie capul in absenta parintilorwinking