| mona a întrebat:

Dar ce parere aveti de fetele care umbla cu barbati casatoriti si mai ales mai in varsta?

Răspuns Câştigător
| IcsD a răspuns:

Depinde daca acea fata sta cu el din interes.
Daca il iubeste nu cred ca varsta conteaza. Ptr mine nu. Bine nici cu unu de 30 de ani sa nu stai la 15 ani.
Dar daca eu am 15 si el 20 e ok. Pentru ca daca as sta cu unu de varsat mea el acum e preocupat de jocuri gen: Metin. Counter Strike

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@vεηiη, ok. Dorește-ți în continuare.

| IsAbElLaSwEeT a răspuns:

Sunt niste pitipoance, cu silicoane si botox care vor doar barbati cu bani, iar pentru ele nu conteaza vrsta, ar sta si cu unul mort daca ar avea bani!

| corugacatalina a răspuns:

Nu mi se pare normal! daca el este casatorit, si mai ales la biserica de ce i-ar mai trebui alta iubita!

| marynutza_7907 a răspuns:

Ca nu au minte sunt prea proaste. acum sincer sa umbli cu cine batran doar ca ar avea bani pffffffffff