| andrei3242 a întrebat:

dati-mi si mie niste coduri la farmerama

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca dai funda raspunsului meu contacteaza-ma la adresa de messenger sbucuresti75

| BoboooBubuuu a răspuns:

Coduri? Pentru asta trebuie sa il cumpar asa ca ori vrei un alt cont ori imi dai bani.

| Gabriela_3130 a răspuns:

Exista coduri la farmerama.Dai acolo sus pe News dai pe foaia aia cu stelute si scrii acolo codurile.De exemplu shcule award etc... Funda?

| joshie a răspuns:

Pentru 50 hrana super trimite prin sms la 1395 textul BIG 10592197 ok

| Cristina_1276 a răspuns:

Nu exista coduri pentru acest joc depinde se gasesc dar costa bani...