| moniquah a întrebat:

Dati-mi si mie va rog un sfat... ce cadou ii pot lua prietenului meu de craciun... nu am nici o idee plsss big grin merci :*

Răspuns Câştigător
| LifTwist a răspuns:

Un ursulet mare de plus cu o inimioara in care sa scrie I Love You
Ceva in genul asta:
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:0
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:5, s:8&biw=800&bih=404
Un parfum
Un ceas de mana
Un lant ori o bratara
O lampa pentru birou
O poza cu voi personalizata
http://www.foxprint.ro/create.objects.aspx
Un Xbox 360, iPod, Mp3 Player, o jucarie de plus mare, un ceas, un tricou cu un mesaj funny, etc... mai vezi tu...;)

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Depinde de cati bani ai, de cat de stabila este relatia voastra, de gusturile lui, etc. E greu sa te pronunti in astfel de situatii, unii prefera cadouri simbolice, altii utile.Noroc ca acum se gasesc destule produse pe care le poti oferi:CD-uri, seturi cosmetice, ceva din piele, o mica bijuterie simbolica, ceva sportiv daca-i place vreun sport, carti, albume, un ceas,

| Alexandra. a răspuns:

E cam greu sa te gandesti ce vor baietii.
De exemplu lor nu le poti lua animale din plus sau flori.rolling on the floor
Incerca si tu sa-l tragi de limba, ca ce ar vrea el sa primeasca etc...
Doar este prietenul tau, tu trebuie sa stii ce ii place.
Succes!winking

| DemzySonny a răspuns:

Incearca sa afli chiar de la el!

| Bianca_4672 a răspuns:

Pai de exemplu : 1. poti sa ii iei o inima mare care sa scrie te iubesc 'x' (numele lui )
2. Poti sa ii iei un parfum
3. I`ai un tricou personalizat smug
4. Un ceasthinking
Gandeste`te ce`i place. :p :*