| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi va rog o idee, maine e ziua prietenului meu, si ce surpriza as putea sa-i fac? mersi

2 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Depinde ce placeri are si cum e baiatul,acum eu fiind baiat sincer mi-ar place sa primesc ceva parfum, un tricou, orice.La urma urmei gestul conteaza,si iti garantez ca va aprecia. Orice ai face, nu lua ursuleti, sau alte prostii.Mai bine ia un brelog la chei, sau ceva micut dar sa fie barbatesc.Ii urez si eu la multi ani si multa sanatate!

| spiridus_1992 a răspuns:

Sa inveti sa scrii corect romaneste!