| Ioana_8202 a întrebat:

E ziua prietenului meu peste cateva zile si nu am idee ce cadou sa ii fac... dati-mi o idee pls...mersi:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Un ceas de mana personalizat!
Pa, pa.

13 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Pai... Ii poti cumpara un ursulet de plus sau ceva in forma de inimioara si ii poti spune cat de mult il iubesti (si va fi fericit cu siguranta):*

Sa ne zici si noua ce i-ai luat pana la urma! Sunt chiar curioasa!happybig grin

| ricafarafrica a răspuns:

3 lazi de berelaughing si 2 cartuse de tigari

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@Legiuitoarea in China daca dai asa ceva cadou inseamna ca ii doresti moartea celui caruia i-l oferi cadou!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@Legiuitoarea si daca dau replica la un raspuns si nu invat sa ma abtin ma dai afara? Mai credeam ca scopul sitului este si de informare si de schimbat pareri. Iar ceea ce ti-am scris aici eu, nu era decat cu titlu informativ.
Iar tu, invata sa spui multumesc cand cineva iti ofera o informatie de care nu stiai si nu te simti asa vexata de orice detaliu.

| marsy a răspuns:

Cred ca o bratara aur/argint.
toate prietele mele au cumpart bratsara. inclusiv si eu. eu un cadou potrivit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Zbenguici, învață să răspunzi la întrebare nu să da-i replică la răspuns.
Și încă ceva: suntem în România!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dragă Zbenguici, nu am cerut o informație, nu am de ce să "spun" mulțumesc. Nu este site-ul meu să te dau afară. Raluca este adminul site-ului!
Te pierzi în mănunte.
Trebuie să ajutăm prin răspunsuri nu prin replici neconvenționale.
Pa, pa.

| yadora a răspuns:

E... te cred... dar fi originala si ia ceva ce se potriveste personalitatii si stilului lui. Vei fi si tu uimita de alegere... iar el extaziat de surpriza facuta si o sa te intrebe cum de ti-a dat prin cap sa-i ghicesti gandurile.

| Ioana_8202 explică:

Ms d sfaturi...:*

| el3ctronizenT a răspuns:

Zbor cu balonul, ski, spectacole de teatru, sunt doar câteva din variante. Şi mai există un avantaj: alături de cadourile speciale pe care le veţi oferi, voi înşiva veţi deveni unici, de neuitat!

| bia_9509 a răspuns:

Un tort cu poza voastra, dar se face la comanda si poate dureaza. sau poti pune poza voastra pe o jucarie de plus... ceva ce sa-i aminteasca mereu de acea zi...happy

| emy_5418 a răspuns:

Fa kit mai multe pozute cu el...prin calculator le unesti pe toate ca o poza...si o pui in rama... e foarte original, simplu, si frumoswinking

| ana_9480 a răspuns:

Un ulei solid pentru masaj de la Lush...au o multime de arome. Si un parfum big grin