| ramona22 a întrebat:

Dati va rog niste idei de cadouri de majorat pentru fratele meu

5 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Un telefon sau o petrecere surpriza big grin

| 1Q a răspuns:

Poti sa ii ei un aparat de ras electric, sau daca iti permit bani un MP5, oricum pentru fratele tau conteaza mia mult ca te-ai straduit sa ii ei acel cadou

| martorul a răspuns:

O Biblie cu un biletel atasat pe ea: "Citeste ce n-ai citit niciodata in copilarie".

Sau:

O harta a lumii, cu un biletel pe ea: "Viziteaza un loc in care n-ai fost niciodata".

Sau:

O fotografie a unei persoane pe care el o respecta, cu mesajul: "Sa traiesti cu rost".

Stiu ca ti s-ar putea parea idei cretze, dar sunt inedite, right?winking E super cool daca stii sa-i prezinti o Biblie, in timp ce toata lumea ii face cadou drept un deodorant sau un aparat de ras /:[

| Boog a răspuns:

Un sacou sport...de astea care se poarta acum in diferite culori.cel putin eu asta mi-as dori laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti cadoul tau pentru el.Eu cred ca ar fi bine sa ii dai o carte care ti-a placut tie cel mai mult.