| BlancaFantasma a întrebat:

Dau FUNDA! Vreau sa`mi iau scutire la sport caci nu sunt buna deloc, iar acum in clasa 12 nu vreau sa am iar media 7oh go on.Doctorita de familie nu vrea sa`mi dea. Ce adeverinta sau altceva imi trebuie ca sa ma duc la sectia de pediatrie(intr-un alt oras) la doctorita care mi-a dat si acum 2 ani? ca am uitat:-s

5 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

De ce toate fetele vor sa ia scutiri la sport? miscati-va, leneselor, ca dupa aia va plangeti de celulita si nu stiti de ce.

| a1doru a răspuns:

Rupe-ti si tu un picior,o mana, acolo, si ai rezolvat problema rolling on the floorrolling on the floor

| AislinnLowery a răspuns:

Din cate stiu eu, trebuie luate de la un medic specializat, adica nu medicul de familie.

| Mikaela a răspuns:

Bunna.Eu mi-am luat intr-un an scutire la sport, dar eu mi-am luat-o de la medicul sportiv.Cu parafa lui nu ii mai trebuia profei scutire de la medicul de familie. Deci, intereseaza-te la tine in oras daca exista un medic care poate elibera asa ceva.
Good luck!happy

| sufletratacit_1832 a răspuns:

Poti aranja altfel, iti gasesti un alergolog care iti da scutire si ai scapat numai trebuie sa ajungi la alta doctorita!