| mamaieee a întrebat:

Eu pentru ca am un profesor de sport foarte sever, care ne da note mici (6, 7) mi-am luat scutire de la doctor pentru ca imi strica media generala. Iar acum vreau sa merg la fotbal, pentru a face putina miscare si vreau sa ma legitimez la un club de fotbal, si din cate stiu eu iti trebuie adeverinta medicala ca esti apt de sport. Pot sa imi iau si o adeverinta ca sunt apt cat timp am scutirea la sport?

2 răspunsuri:
| Vlad0123 a răspuns:

Si eu am acesta problema mereu imi iese media 9.Si sa-ti raspund la intrebare, eu cred ca poti atat timp cat profu nu stie.Mult succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de diagnosticul din scutire. Daca este o scutire permanenta, s-ar putea ca medicul care a eliberat-o sa nu-si dea acordul pentru practicarea vreunui sport. Daca este o scutire pe perioada determinata, ai toate sansele sa faci rost de adeverinta care-ti trebuie. Bafta!