| MayaDaya a întrebat:

De cate ori iti poti schimba numele pe facebook?

Răspuns Câştigător
| iFeelinfiniteLove a răspuns:

Din cate stiu eu, doar de 4 ori. Eu mi-am schimbat numele de vreo 3 ori. Am vrut sa mi-l schimb si a V-a oara, dar nu a mai fost posibil. Nu inteleg de ce zic ceilalti ca se poate de cate ori vrei. Nu e deloc asa!

11 răspunsuri:
| stejara2 a răspuns:

Il poti schimba de cate ori vrei, dai la editare si ai acolo setarile, succes!

| mona a răspuns:

Il poti schimba zilnic daca vrei

| Akid a răspuns:

Nu exista o limita! De cate ori ai tu chef:d

| AnnaMaria27 a răspuns:

Nu stiu cu exactitate numarul, dar tot ce stiu este ca este limitat! Dupa mai multe schimbari nu il mai poti schimba! Acest lucru l-au patit pretenele mele!

| LittttleMonster a răspuns:

De cate ori ti se scoala!laughingsmug:*

| laur1OOOGB a răspuns:

De cate ori vor muschi tai!

| JustLife a răspuns:

Buna, cam de 15 ori!

| Elena593 a răspuns:

De cate ori vrei.

| qIlusion a răspuns:

De cate ori vrei. Eu asa stiu thinking

| XScoobyX a răspuns:

Eu l-am schimbat de vreo 20 de ori.Dar poti de cate ori vrei tu este nelimitathappySper ca te-am ajutat.
Funda?:

| Dllk_Dennysha_1995 a răspuns:

De 4 ori