| Heretoquestion a întrebat:

De câțiva ani am o relație de du-te vino cu un bărbat. Deși nu am mai fost împreună de mult timp, acesta fiind implicat într-o alta relație a ținut sa ma anunțe când aceasta a luat sfârșit. Pe toată perioada relației am discutat uneori. Am încercat sa ne vedem fata în fata pentru a discuta situația noastră dar se da ocupat. De ce m-a anunțat când relația s-a sfârșit dacă nu este interesat de mine?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Am si eu o astfel de persoana in viata mea, ce sa vezi este divortata si vrea sa fie cu mine acum, pentru ca a fost ceva intre noi cu mult timp in urma
insa eu am o relatie si nu ii dau nicio speranta si nici pe viitor nu ii voi da, pentru ca asa mi se pare corect... daca te desparti de cineva de ce o lungesti apoi spre infinit?

aplica ceea ce am facut eu fata de aceasta femeie! vezi-ti de drumul tau si nu il mai cauta nici nu ii mai da posibilitatea sa te caute acelui baiat!

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca nu a fost niciodata interesat de tine, iar acum gasit o alta fata, de care este interesat si nu mai are chef sa mai piada timp cu tine, deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil vrea sa te aibă drept rezerva in caz că se mai combina cu alta și nu-i iese pasența sau, în mod intenționat sau nu, vrea sa se joace cu tine sau sentimentele tale.

| ioana748 a răspuns:

Barbatii au alt mod de gândire in comparatie cu cel al femeilor.
Genetic sunt conceputi sa fie imprastiati in toate partile.
Probabil are o treaba mai importanta.Nu erai singura la coada.
A dat sfoara in tara si o duduie mai nu stiu cum l a primit cu bratele deschise.
In lipsa de altceva, erai si tu buna. Sau s-a impacat cu oficiala.
Imi pare rau dar pare doar pierdere de timp. Da i pace si lasa l in treburile lui definitiv.
Un narcisist.
O sa ti gasesti pe cineva care sa te respecte si sa te aprecieze asa cum meriti.
Toate cele bune.

| LaviniuA a răspuns:

Te-a anuntat ca sa vada cat de disponibila esti pentru el.
Iti dai si tu seama ca stie mai multe fete. Probabil face o ierarhie in functie de cat de interesate sunt respectivele. Le iubeste pe toate prin rotatie laughing

| Cipi1212 a răspuns:

Buna, Probabil este un escroc sentimental.

| Simpatic a răspuns (pentru Cipi1212):

Totusi,un escroc sentimental este mai degraba in categoria proxenetilor, adica un amant care profita cumva pecuniar de pe urma victimelor luiwinking