| SmileAgain a întrebat:

De ce atunci cand vorbesc cu un baiat din orasul meu, am fluturi in stomac?

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Bună!
Înseamnă că ești îndrăgostită de el, asta înseamnă să simți fluturi în stomac.

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Probabil il placi mult pe acest baiat, poate chiar te-ai indragostit

| Reek54 a răspuns:

Deci daca iei la rand baietii din orasul tau si vorbesti cu fiecare in parte, mereu vei avea acesti "fluturasi"? rolling on the floor

| Konata a răspuns:

Pentru ca astia sunt flururasii iubirii love struck. Asa se intampla si la baieti. Cand o persoana vorbeste cu o alta persoana de sex opus( in perioada adolescentei) ai impresia ca ti-e rau si ca nu poti reactiona la nimic. Uneori sunt placuti big grin. Indica faptul ca simti ceva pentru acel baiat si ca il placi. Succes!

| Felys a răspuns:

Mai bine ca sunt fluturi si nu larve, macar astia zboara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geeezas.

| lolylolypops a răspuns:

Esti in love!

| IrishCream a răspuns:

Esti indragostita!

| Sinceritate a răspuns:

Probabil iti place de el! happy

| dianadiidyy99 a răspuns:

Poate pentru ca iti place de el...nush happy