| SuntLeoaica a întrebat:

De ce băieții cuminți refuza fetele?

7 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Nu sunt atrași de partea asta

| ReddY25 a răspuns:

Sau nu simt atracție

| Caro34 a răspuns:

Bună! Depinde cine sunt "fetele"!?

| sammie a răspuns:

Doar unii băieți. Nu toți. Sunt unii care se axează pe carte și pe viitorul lor apropiat, și nu prea îi interesează fetele pe la vârsta aceea.

| Sekim a răspuns:

Pai depinde ce este in capul acelui baiat. Poate este genul de om care se axeaza pe a invata si a isi forma un viitor si in momentul de fata fetele nu sunt un punct important pentru el. Poate este genul de om care are anumite standarde proprii. Spre ex, poate nu ii plac fetele care fumeaza si in mod normal, le va refuza pentru ca asta este preferinta lui. Sunt multe variante posibile si cu siguranta difera de la persoana la persoana.

| AmandinaDragan a răspuns:

De scarba probabil. ha ha ha ha.

| Continchiscontsters a răspuns:

Pentruca în inima lor este cineva de mult care nu o împart cu nimeni.