| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand sunt cu prietenul meu imi bate inima asa de tare? Mai ales cand sunt la el in brate.Stand asa cu capu pe pieptu lui ii batea si lui la fel de tare ca la mine.Cum se poate interpreta chestia asta? Nu am mai patit-o niciodata cu niciun baiat si sunt destul de emotiva cand vine vorba de relatii si timida, dar dupa ce trece un pic de timp nu mai sunt deloc asa.

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunteti indragostiti...e normal si frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil sunteti mici. Alt motiv nu vad pentru "fluturasii "astia.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Va doriti unul pe celalalt.

Bula
| Bula a răspuns:

Au pornit hormonii in voi, care duc (si) la marirea pulsului. happy

| Victoria18 a răspuns:

Inseamna ca va iubiti si exista o atractie corporala extrem de mare. Stai linistita, e normal.

| Lonelycatp20 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am 17 ani si el are 19 laughing) nu e ca si o relatie dintre doi mucosi de 12-13 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Lonelycatp20):

Nu, ai dreptate. Foarte mare diferenta laughing. Avand in vedere ca inca va bate inima de la ceva atat de banal, nu e mare diferenta intre aia si voi, daca ma intelegi tu.

| Lonelycatp20 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine uitasem sa precizez ca se intampla asta si atunci cand ne sarutam, ne atingem laughing) intr-adevar e cam banal daca ar fi fost doar imbratisari

| T0T a răspuns:

Păi în sfârșit poate simți dragostea, până acum doar credeai că o simți ca multe de vârsta ta.

| Jonas94 a răspuns:

Bună!
E ceva normal, la orice relație, mai ales dacă sunteți la începutul ei.
E normal să vă crească pulsul de la săruturi, atingeri tandre, și toate treburile astea.
E totul ok big grin

| qwertpro a răspuns:

Este ceva absolut normal si te felicit ca ai simtit efectul dragostei.Toate aceste lucruri pe care le-ai enumerat tu arata ca intre voi exista sentimente nu doar de prietenie,ci chiar de iubire. Odata ce veti recunoaste ca tineti unul la celalat, si cand el va afla ca tu ai aceleasi sentimente ca el, totul va fi mai bine, si aceste simptome vor disparea, ceea ce inseamna ca dragostea e reciproca si acceptata de ambii.Trebuei sa vorbesti cu el despre asta, caci el posibil sa se teama ca tu nu simti la fel, si sa astepte ca tu sa o faci prima.

| Lonelycatp20 a răspuns (pentru qwertpro):

Suntem impreuna deja de 2 luni si ne cunoastem de 6 luni.

| qwertpro a răspuns (pentru Lonelycatp20):

Oamenii asteapta si ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va iubiți. Si poate fără sa va dați seama va excitați stand îmbrățișați. Depinde ce vârsta aveți ca dacă aveți de la 17-18 in sus, sigur va dați seama dacă sunteți excitați