| rapa a întrebat:

De ce, cateodata dupa ce ma trezesc imi bate inima foarte tare deci chiar ma misca daca sta cu pieptu cumva p ceva tare sau tin capu pe umar cand ma tresesc chiar ma misca asa de tare bate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| desisdana a răspuns:

Probabil te ridici prea repede din pat.ast cateva min dupa ce te-ai trezit

1 răspuns:
| getutageo a răspuns:

Mai sincer si mie mi se mai intampla doar ca eu si ameresc ai mei spun ca este din cauza ca nu prea mananc acum ar trebui sa vb si tu cu medicul de famile el stie cel mai bine