| anonim_4396 a întrebat:

De ce se spune ca iubita/sotia are mereu dreptate?

Răspuns Câştigător
| Cksihja a răspuns:

Pentru că nu vrei să dormi în pat cu dușmanul.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa dea muran gura la femei

| Adry05 a răspuns:

Numa cățelușii acceptă așa ceva

| Drimmero a răspuns:

Au pe dracu!

| Ineys a răspuns:

Cel mai inteligent cedeaza primul big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Femeile sunt mai înțelepte. Gândesc și analizează mai mult situația. Ele știu tot, văd tot laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa nu intre bărbatii în gura socrilor. Dacă soțiile mai au frati apoi sa te ții nenică, nu scapi nebatut pentru ca ai contrazis-o.

| IoanaMihaela5267 a răspuns:

Pentru ca sunt tinuti sub papuc, cei care spun asta, intr o relatie nimeni nu are mereu dreptate

| IoanaMihaela5267 a răspuns:

Pentru ca sunt tinuti sub papuc cei care spun asta, intr o relatie nimeni nu are mereu dreptate

| Adry05 a răspuns (pentru IoanaMihaela5267):

Ai dreptate cu prima parte dar cu a 2-a nu, unu tot e vinovat, sănătos e să discuți să găsești problema și să remediați ca să nu mai apară sau să-și ceară scuze ăla care a greșit

| DoamnaGasca a răspuns:

Pentruca nu cred ca vrei sa dormi pe preș sau sa speli pe jos o Luna (depinde de femeie) dar cred ca femeile suferă mai mult decât bărbați așa ca sunt mai înțelepte trec prin mai multă durere